راهکارهای زیرساخت شبکه و امنیت اطلاعات

دیگر زمان آن گذشته که برای هر سامانه و نرم‌افزاری از یک سخت‌افزار مجزا استفاده کنیم. با استفاده از راهکارهای Cloud Computing نه تنها می‌توان از یک سخت‌افزار برای چندین نرم‌افزار و سامانه استفاده کرد، بلکه می‌توان از تمام توان سخت‌افزاری موجود استفاده کرد و از هدر رفت منابع سخت‌افزاری جلوگیری کرد. ما معتقدیم که رایانش ابری (Cloud Computing)، فرآیندها را در حوزه‌ی فناوری اطلاعات دگرگون نموده است.

رایانش ابری به صورت یک سرویس نوین پردازشی با استفاده از شبکه‌های ارتباطی، منابع قابل گسترش و اغلب مجازی شده را ارائه می‌دهد. این فناوری یک الگوی محاسباتی را ارائه می‌دهد که بسیاری از سیستم‌ها را به شکل Private و یا Public و یا Hybrid به هم متصل کرده است و به این صورت علاوه بر کاهش هزینه‌ از قبیل ذخیره‌سازی اطلاعات و میزبانی برنامه‌های کاربردی و تحویل سرویس‌ها و ... زیرساختی فعال و پویا را برای برنامه‌های کاربردی، ذخیره داده‌ها و فایل‌ها فراهم می‌آورد.

تسکا با توجه به نیاز مشتریان می‌تواند در رایانش ابری راهکارهای زیر را ارئه دهد:

مشاوره، طراحی، تامین و اجرای پروژه‌های مبتنی بر Cloud Computing

طراحی بستر Dynamic و Self-Managed بر اساس تکنولوژی Cloud Computing

قابلیت سفارش‌سازی بستر Cloud براساس نیاز سازمان

طراحی پنل‌های مجازی سرویس‌دهنده


تسکا با توجه به نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها مشاوره‌های لازم را در خصوص بکارگیری ابرهای مورد نیاز ارائه می‌دهد و براساس نیاز سازمان‌ها سفارش‌سازی و پیاده‌سازی خواهد کرد و بستری امن را برای دیتای سازمان‌ها طراحی خواهد کرد.