نگاهی دقیق‌تر به واحد پرداخت الکترونیک

تسکا، ارائه‌دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک

همکاری تسکا و BBPOS در سال ۱۳۹۴ آغاز گردید. این همکاری با توجه به زیرساخت‌های فنی و تجربه فعالیت در حوزه پرداخت الکترونیک مدیران تسکا و همچنین موفقیت‌های BBPOS به عنوان پروفروش‌ترین پایانه موبایلی دنیا، نوید ایجاد تغییر و تحول در شبکه پرداخت الکترونیک را می‌دهد. تسکا و BBPOS با هدف آماده‌سازی بخشی از شبکه پراخت کشور برای اتصال به شبکه‌های پرداخت بین‌المللی، زمینه‌ساز ایجاد تغییری قابل لمس گردند.

White Label Application

این نرم‌افزار که به تمامی توسط کارشناسان تسکا تولید شده است، زیرساختی است برای تولید اپلیکیشن‌های متفاوت و مورد نیاز بانک‌ها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت. خریدار پایانه‌های موبایلی BBPOS با استفاده از توابع و لایه‌های گرافیکی این نرم‌افزار می‌توانند در مدت کوتاهی اقدام به تولید نرم‌افزار دلخواه خود نمایند. در صورتی که خریدار علاقه‌ای به تولید اپلیکیشن مختص خود نداشته باشد، می‌تواند از این اپلیکیشن برای ورود به بازار در طول ۲۴ ساعت اقدام نماید.

تسکا و بی‌بی‌پوز

تسکا در واحد پرداخت الکترونیک نیز، با همکاری شرکت BBPOS، سعی بر تغییر فرآیندهای پرداخت الکترونیک در کشور دارد. استانداردسازی فرآیندهای پرداخت الکترونیک، همگامی با شبکه‌های بین‌المللی و آماده‌سازی شبکه پرداخت الکترونیک کشور برای اتصال به شبکه‌‌های بین‌المللی، از اهداف تسکا است.

استارت‌آپ‌های تسکا

استارت‌آپ‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک
پولام

پولام با همکاری تیمی خلاق، جوان و پویا، تحت نظارت بانک مرکزی و شاپرک فعالیت خودش رو به عنوان پرداخت‌یار با ارائه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی شروع کرد، پولام همه‌ی امکانات پرداخت اینترنتی رو تو بستری امن و سریع در اختیار شما قرار میده.

بیشتر بخوانید