نگاهی دقیق‌تر به واحد پرداخت الکترونیک

تسکا، ارائه‌دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک

همکاری تسکا و BBPOS در سال ۱۳۹۴ آغاز گردید. این همکاری با توجه به زیرساخت‌های فنی و تجربه فعالیت در حوزه پرداخت الکترونیک مدیران تسکا و همچنین موفقیت‌های BBPOS به عنوان پروفروش‌ترین پایانه موبایلی دنیا، نوید ایجاد تغییر و تحول در شبکه پرداخت الکترونیک را می‌دهد. تسکا و BBPOS با هدف آماده‌سازی بخشی از شبکه پراخت کشور برای اتصال به شبکه‌های پرداخت بین‌المللی، زمینه‌ساز ایجاد تغییری قابل لمس گردند.

White Label Application

این نرم‌افزار که به تمامی توسط کارشناسان تسکا تولید شده است، زیرساختی است برای تولید اپلیکیشن‌های متفاوت و مورد نیاز بانک‌ها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت. خریدار پایانه‌های موبایلی BBPOS با استفاده از توابع و لایه‌های گرافیکی این نرم‌افزار می‌توانند در مدت کوتاهی اقدام به تولید نرم‌افزار دلخواه خود نمایند. در صورتی که خریدار علاقه‌ای به تولید اپلیکیشن مختص خود نداشته باشد، می‌تواند از این اپلیکیشن برای ورود به بازار در طول ۲۴ ساعت اقدام نماید.

تسکا و بی‌بی‌پوز

تسکا در واحد پرداخت الکترونیک نیز، با همکاری شرکت BBPOS، سعی بر تغییر فرآیندهای پرداخت الکترونیک در کشور دارد. استانداردسازی فرآیندهای پرداخت، همگامی با شبکه‌های بین‌المللی و آماده‌سازی شبکه پرداخت کشور برای اتصال به شبکه‌‌های بین‌المللی، از اهداف تسکا است.

استارت‌آپ‌های تسکا

استارت‌آپ‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک
پولام

بیگ‌دیتا، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، همگی حوزه‌هایی از دانش مدرن هستند که پولام با استفاده از آنها توانسته خدمات خود را طراحی و ارائه نماید. پولام دو حوزه رسید الکترونیکی و مدیریت هزینه‌های فردی را به هم پیوند زده و نتیجه آن محصولی است جذاب و قابل رقابت با تنها نمونه موفق خارجی خود. پولام در طولانی مدت زیرساختی را فراهم خواهد آورد تا با استفاده از آن بتوان بر چالشهایی از جنس مدیریت ریسک و محاسبه امتیاز اعتباری فائق آمد.

بیشتر بخوانید
تسکا پی

ارائه صرف خدمات پرداخت الکترونیک به تنهایی دیگر پاسخگوی نیاز مشتریان نیست. "تسکا پی" قدمی فراتر از خدمات مرسوم پرداخت الکترونیک برداشته و با ورود به کسب‌وکار پذیرنده‌‌های خود، به آنها کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را گسترش دهند. این اهدف با ابزارهایی مدرن و دقیق محقق خواهند شد. "تسکا پی" آغاز راهی است که در آن سعی بر بالا بردن سطح سلیقه مشتریان داریم.

بیشتر بخوانید