تسکا، ارائه‌دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک

نگاهی دقیق‌تر به واحد پرداخت الکترونیک

همکاری تسکا و BBPOS در سال ۱۳۹۴ آغاز شد. این همکاری با توجه به زیرساخت‌های فنی و تجربه فعالیت تسکا در حوزه پرداخت الکترونیک و همچنین موفقیت‌های BBPOS به عنوان پروفروش‌ترین پایانه موبایلی دنیا، نوید ایجاد تغییر و تحول در شبکه پرداخت الکترونیک را می‌دهد.
تسکا و بی‌بی‌پوز با هدف آماده‌سازی بخشی از شبکه پرداخت کشور برای اتصال به شبکه‌های پرداخت بین‌المللی، همکاری مشترک خود را آغاز نمودند.

Teska White Label Application

این نرم‌افزار که به تمامی توسط کارشناسان تسکا تولید شده، زیرساختی است برای تولید اپلیکیشن‌های متفاوت و مورد نیاز بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت.
خریدار پایانه‌های موبایلی BBPOS با استفاده از توابع و لایه‌های گرافیکی این نرم‌افزار می‌توانند در مدت زمان کوتاهی اقدام به تولید نرم‌افزار دلخواه خود نمایند. در صورتی که خریدار علاقه‌ای به تولید اپلیکیشن مختص خود نداشته باشد، می‌تواند از این اپلیکیشن برای ورود به بازار در طول ۲۴ ساعت اقدام نماید.

پولام، ارائه دهنده سرویس درگاه پرداخت الکترونیک

پولام، ارائه‌دهنده راهکارهای فناورانه پرداخت الکترونیک، با تکیه بر تیمی خلاق، جوان و پویا، تحت نظارت بانک مرکزی و شاپرک فعالیت خود را به عنوان پرداخت‌یار با ارائه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی آغاز نمود، پولام کلیه امکانات پرداخت اینترنتی را در بستری امن و سریع در اختیار شما قرار می‌دهد.